Try & Buy Dagen 30&31 Oktbober

Try & Buy Dagen 30&31 Oktbober

1 november 2016

Geweldige dagen gehad op de Try Before you buy dagen. Veel inspiratie aan onze klanten gegeven met Yoderbbq KamadoJoe Morso Nederland PigOut Roasters Europa en KSF Grillgeräte GmbH [ GRILL | FRITTEUSE | BBQ | REINIGUNGSBECKEN ]


< Terug naar nieuwsoverzicht
Ons aanbod van Horeca Barbecues
Yakinuki Woodchipper
59,95
Yakinuki Woodchipper
De Yakiniku woodchipper, een unike tool die enkel te gebruiken is in de woodchipper van Yakiniku. Door het gebruik van de woodchipper kan er op elk gewenst moment rookhout of smaakstof worden toegevoeg aan uw bereiding zonder het deksel te moeten openen. Dit geeft als resultaat dat instelde temperatuur gehandhaafd blijft.
59,95 incl. BTW
Pig-Out Roaster
8.200,00
Pig-Out Roaster
De PigOut Roaster is de barbecue voor slagers en traiteurs. In deze op propaan gestookte grillspieswagen gaart u in 4 uur een varken van wel 50 kilo. Naast een speenvarken kunt u met de manden grote hoeveelheden spareribs en kippen in een mum van tijd garen.
8.200,00 incl. BTW
Bakplaat 1/3
448,00
Bakplaat 1/3
Stalen bakplaat met 1/3 grilloppervlak, deze komt op de plaats van een grillrooster.
448,00 incl. BTW
Opblaasbare tent 4x4
2.120,00
Opblaasbare tent 4x4
Opblaasbare tent - Airspace - 4 x 4 m De Airspace opblaasbare tent is een moderne en opvallende promo tent voor elk professioneel evenement. Het 4x4 formaat is ideaal om de tent gezellig in te richten als beursstand of promostand op uw evenement. In 1 2 3 kunt u de tent opblazen met behulp van een elektrische pomp of batterijpomp. De opblaasbare structuur, vervaardigd uit Dacron, is uiterst licht en dus ideaal om te transporteren. Het frame en dakzeil kunnen samen compact opgerold worden, waardoor de opblaastent prima past in een rugzak of opbergtrolley. U kunt kiezen uit een uitgebreid pallet aan kleuren voor zowel de opblaasbare structuur als de naden van de structuur, het afneembaar dak en de verschillende zijwanden. 
2.120,00 incl. BTW